Ankara Polis Evi

Yazan admin - Tarih: Pazar, Eylül 1, 2013 - Paylaş - 3 Yorum Var

İlçe:Çankaya

Telefon:+90 312 482 87 72

Cep Telefon:+90 505 318 88 00

Adres:İlkadım Cad. Nu: 97 Emniyet Genel Müdürlüğü yanı Dikmen ANKARA

Ankara Polis Evi’ mizin ana binasında toplam 162 oda vardır. Yatak sayısı 378’ dir.

Yoğunluğa göre 3 yataklı odalarımıza ilave yatak eklemesi yapılabilmektedir.

ankara-polis-evi-odaları oda oda3 suit oda iki kişilik oda düğün salonu düğün salonu2 restoran müzik kafe2 kafe restoran (2) restoran spor salonu spor salonu 2 spor salonu 3 bay kuaför bayan kuaför

Ankara Polis Evi Ek hizmet binasında toplam 74 adet odamız vardır.Odaların hepsinde klima vardır.Otel kısmı, tesisimizin Başkentte bulunmasından dolayı taşradan sağlık, iş takibi, kurs, seminer, spor faaliyetleri gibi nedenlerle gelen misafirlerimizin çokluğu, teşkilatımızın misafiri olarak Ülkemize gelen yabancı heyetlerin tesisimizde konaklaması ve diğer teşkilatlardan misafir olarak kalanların yoğunluğu nedeniyle tam kapasite çalışmaktadır.​

Ankara Polis Evi Fiyatları

ankara polis evi fiyatları

ANKARA POLİS EVİ DÜĞÜN SALONU

Ankara Polis Evi polis memurları ve yakınlarının düğünlerini uygun fiyata, kaliteli hizmet alarak yapabilmeleri için hizmet veren düğün salonumuz ayrıca kışlık restoranımız bulunmaktadır. Kışlık restoranımız sadece 15  Haziran – 15 Eylül tarihlerinde düğün salonu olarak kullanılmaktadır.

Düğün salonları ile ilgili rezervasyon için : 0312 482 87 72 /2145

Düğün Salonu Ekstreleri Salon kirasına dahil değildir.

Pastane

Pastane bölümümüzde uygun fiyata sağlıklı ve lezzetli ürünlerimizi tadabilirsiniz.  (07:30 –23:00) Müdürlüğümüz Ek Hizmet Binasında ki pastane ve cafe bölümümüzde, her gün açık büfe kahvaltı servisimiz vardır. ​

Restoran

Ankara Polis Evi Ana Binamızda 2 adet restoran bulunmaktadır. Bunlardan yazlık olanı ana bina bahçesinde bulunmakta ve yalnızca yaz aylarında hizmet vermektedir, ana bina kapalı restoranımız da kış süresince hizmet vermektedir.

Yazlık restoranımız da yaz boyu hizmete açıktır. Restoranımızda sabah kahvaltısı saat 07:30 ile 10:00 arası, öğle yemeği 12:00-14:00 arası akşam yemeği ise 18:00-19:30 arasında self servis olarak verilmektedir. Yazlık restoranda ise kahvaltı-öğle-akşam yemekleri aynı saatlerde yine self servis olarak verilmektedir. Saat 19:30 ile 22:30 arasında alakart hizmeti verilmektedir.

Pazartesi günleri hariç haftanın her günü akşam 20:00 ile 22:30 saatleri arası Canlı Müzik dinleyerek yemeğin keyfine varabilirsiniz.

Spor Salonu

Sauna-Kondisyon ve Jimnastik Salonu Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu mezunu refakatçiler eşliğinde kullanılmakta olup bayanlara yönelik aerobik, plates, kilo alma ve zayıflama vücut geliştirme, ağırlık ve kondisyon seansları düzenlenmektedir.

Bay-Bayan Kuaför

Bay ve bayan kuaförlerimizde her türlü saç bakımı sertifikalı ve tecrübeli kuaförlerimiz tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Ana binamızda bayan kuaförü, Ek binamızda ise ​erkek kuaförü bulunmakta olup, her gün saat 09:00 – 18:00 arasında hizmet vermektedir.​​

Ankara Polis Evi Ek Hizmet Binası

Ek binamızda 20 adet suit oda, 2 adet engelli odası, 47 normal ve 5 adet double oda olmak üzere toplam 74 adet odamız bulunmaktadır. Ankara Polis Evi Ek Hizmet Binası otel kısmındaki odaların tamamı klimalıdır.

Otel kısmı, tesisimizin Başkentte bulunmasından dolayı taşradan sağlık, iş takibi, kurs, seminer, spor faaliyetleri gibi nedenlerle gelen misafirlerimizin çokluğu, teşkilatımızın misafiri olarak Ülkemize gelen yabancı heyetlerin tesisimizde konaklaması ve diğer teşkilatlardan misafir olarak kalanların yoğunluğu nedeniyle tam kapasite çalışmaktadır.​

2 kişilik yataklı oda ek bina 3 yataklı oda ek bina çift kişilik oda

Ankara Polis Evi Ek Hizmet Binası Fiyatları

ankara polis evi ek hizmet binası fiyatları

 esenboga-polisevi-ulaşım asti-polisevi-ulaşım

Ankara Polis Evi Nerede?

Ankara Polis Eğitim Merkezi Müdürlüğü

Ankara • • Sayfa Başı

“Ankara Polis Evi”

Ümit AKTAŞ
Tarih 5 Haziran 2014 Saat 10:54

BEN KENDİM ASKERİ PERSONELİM VE YEĞENİMDE POLİS MEMURU BÜYÜK KIZIM ANKARADA ÜNİVERSİTE OKUYOR DİĞER KIZIM DA KONYADA ÜNİVERSİTEYE BAŞLAYACAK BENİM GÖREV YERİM İKİSİNEDE UZAK HER İKİSİ İÇİNDE POLİS EVİNDEN YARARLANMAK İSTERSEM ŞARTLARINIZ VE ÜCRETİNİZ NEDİR VEYA BÖYLE BİR HAKKIM VARMI TEŞEKKÜRLER. (Mail adresime cevabınızı gönderseniz memnun olurum)

Berna Muslu
Tarih 11 Haziran 2014 Saat 18:18

Ankara Polis Evi vadi manzarası ile insana huzur veren bir müessese. Ayrıca kaliteli müşteri profili ile dikkat çekiyor. Ucuz olmasının yanında kalite ve konfordan ödün vermeyen bir işletme. Herkese tavsiye edebileceğim güzel bir polis evi.

ayca
Tarih 8 Aralık 2014 Saat 15:47

Rezervasyon sisteminizi bir turlu anlamamis bulunmaktayim. Rezarvasyonu son bir haftada kabul ediyoruz diyorsunuz son bir hafta kalada aradigimizda ya telle ulasmak neredeyse imkansizlasiyor yada yer kalmadigini belirtiyorsunuz.

Yorumunuzu Yazın