Ana Sayfa / Hakkımızda

Hakkımızda

PolisEvi.Net sitesi Türkiye’ deki tüm polis evlerinin fiyat, fotoğraf, adres, telefon, faks, haritadaki yeri ve kurum hizmetleri gibi bilgilere aynı site üzerinden ulaşmak için tasarlanmış bir projedir. Polis Evi ile ilgili bilgilerin tamamı resmi sitelerine bağlanılarak elde edilir ve sunulur. Bu doğrultuda sitemiz aracı bir portal görevi üstlenmektedir.

Polis Evi sayfalarımızda yer alan bilgiler;

  • Polis Evi telefon ve faks numarası
  • Polis Evi adresi
  • Polis Evi fiyatları
  • Polis Evi resimleri
  • Polis Evi harita konumu
  • Polis evi iletişim ve ulaşım bilgileri.

Polisevi.net içeriğinde yer alan hiç bir kurum ile doğrudan ilişki içerisinde değildir. İçerik ile ilgili düzeltme istekleri için İLETİŞİM bölümünden başvuruda bulunabilirsiniz. Yapılan herhangi bir işlemden dolayı oluşabilecek aksaklıklardan www.polisevi.net sorumlu tutulamaz. Siteye giren herkes bu hükümleri kabul etmiş sayılır.

www.PolisEvi.net adresinde yer alan tüm içeriklere üye olmadan ve herhangi bir ücret ödemeden ulaşabilirsiniz.

2 yorumlar

 1. merhabalar polis evinde çocuk oyun alanı bulunuyor mu?

 2. Ulaş Tosunmemetoglu

  Oda temizlikcisi olduğunu tahmin ettiğim beyaz önlüklü 5 veya 6 bayan öğle yemeğine geldiklerinde sevdikleri yemeklerden fazla aldıkları, menüde olmadığı halde ekstra salata aldıkları, iki tatlı tabağını birleştirip tek porsiyon almış gibi birbirlerine bakarak iyi iş yapmış gibi sırıttıklarına ben ve arkadaşlarım defalarca şahit olduğumuz gibi sözleşmeli olduğunu söyleyen bir garsonun sesli şekilde bırak böyle yesinler……….. dediğini bizzat duydum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

antalya escort