Ana Sayfa / Kocaeli / Kocaeli Polis Evi

Kocaeli Polis Evi

Kocaeli Polis Evi fiyatları, telefon, adres, fotoğrafları, yol tarifi, kullanıcı yorumları ve konaklama bilgilerini içeren devlet misafirhanesi sitesi.

İlçe:Beşyüzevler

Telefon:+90 262 321 48 80 – 0 262 315 73 77

Cep Telefon: +90 505 318 41 60

Adres:Karabaş Mahallesi Belde Sokak No:3 İZMİT / KOCAELİ

Resmi İnternet Sitesi

Kocaeli-Polis-Evi Kocaeli-Polis-Evi-Cadde Kocaeli-Polis-Evi-Dinlenme-Odası Kocaeli-Polis-Evi-Lavabo Kocaeli-Polis-Evi-Lobi Kocaeli-Polis-Evi-Mutfak Kocaeli-Polis-Evi-Oda Kocaeli-Polis-Evi-Oyun-Salonu Kocaeli-Polis-Evi-Restoran Kocaeli-Polis-Evi-Restoran-2

Kocaeli Polis Evi Restoran

Alakart Restoranımız 120 kişiliktir. Hafta içi Saat: 18: 00 dan itibaren servise başlamaktadır ve Saat: 23.00’ a kadar hizmet vermektedir.​
Cumartesi ve Pazar günleri Alakart Restoranımız tabldot olmadığından Saat:13.00 dan itibaren hizmet vermektedir. Haftanın yedi günü Restoranımız açıktır.

Kocaeli Polis Evi Restoranımız düğün, nişan, kına gecesi, sünnet merasimi gibi etkinliklerinizde siz değerli meslektaşlarımıza ve yakınlarınıza Genel Müdürlüğümüzün belirlemiş olduğu fiyatlar üzerinden kiralayabilirsiniz. Ayrıca özel yemekler de, yemekli toplantılarda salonumuzdan istifade edebilirsiniz. Restoranımızda kırmızı et çeşitleri, beyaz et çeşitleri ve balık menüleri ile hizmet vermekteyiz.

Hafta içi mesai saatleri içerisinde öğle istirahatında Restoranımızda 12.00-13.00 saatleri arası tabldot yemeği hizmeti verilmektedir. Hafta sonu öğle saatinde tabldot yoktur.

Kocaeli Polis Evi (izmit polis evi) tesisimizde sıcak ve soğuk alkolsüz içecek çeşitlerimizin tamamı mevcuttur. Tost çeşitleri yiyecek olarak verilmektedir. Lokallerimizde Dijitürk ve D- Smart yayınları mevcuttur. Lig ve Avrupa kupası maçlarını keyifle seyredebilirsiniz. Ayrıca Turkuaz Salonumuzda aynı hizmetler Rütbeli Personelimize de verilmektedir. Bunun yanında Turuncu Salonumuzda önceden randevu almak suretiyle Evlilik,yıldönümü,doğum günü gibi özel günlerinizde sadece siz ve Ailenizin bulunacağı size ait bir salonda kutlamalarınızı yapabilirsiniz.

Kocaeli Polis Evi kıymetli teşkilat mensupları, aile ve yakınlarına hizmet vermekten kıvanç duymaktadır.

Kocaeli Polis Evi’ ne Karabaş Mahallesi Belde Sokak No:3 İZMİT / KOCAELİ adresinden gidebilir ve merak ettiğiniz konularda iletişime geçmek için +90 262 321 48 80 – 0 262 315 73 77 numaralı telefonları arayabilirsiniz.

Eğer Kocaeli şehrine ilk defa geliyorsanız Kartepe, Evliya Çelebi Yolu, Ayazma Ilıcası, Maşukiye Kirazlı Yaylası ve İzmit Atatürk Müzesini gezi planlarınıza koymanızı öneririz.

Kocaeli Polis Evi Nerede?

Bir yorum var

  1. iyi günler yeriniz konaklamalı mı deniz uzman çavuş kalabilir mi

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir