Sakarya Polis Evi

İlçe:Maltepe

Telefon:+90 264 276 54 50

Cep Telefon:+90 505 318 54 50

Adres:Maltepe Mah. Önder Evreli sok. 80 – d Adapazarı / SAKARYA

Sakarya-Polis-Evi Sakarya-Polis-Evi-Çift-Kişilik-Oda Sakarya-Polis-Evi-Dinlenme-Salonu Sakarya-Polis-Evi-Düğün-Salonu Sakarya-Polis-Evi-Oda Sakarya-Polis-Evi-Oda-2 Sakarya-Polis-Evi-Resepsiyon Sakarya-Polis-Evi-Teras Sakarya-Polis-Evi-Bahçe

Sakarya (Adapazarı) Polis Evi Fiyatları

ODA TİPİ TEŞKİLAT MENSUBU KAMU PERSONELİ ONAYLI MİSAFİR/İPA ÜYELERİ
2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak 24,00 TL 30,00 TL 48,00 TL
Aile Odası (Çift Kişilik Yatak+  1 tek yatak ) 60,00 TL 75,00 TL 120,00 TL
Suit Oda (Çift Kişilik  Yatak +  salon) 72,00 TL 90,00 TL 144,00 TL
İlave Yatak 11.50 TL 14.50 TL  22.50 TL

Sakarya Polis Evi teşkilat mensuplarımızın Sakarya ilinde bulundukları süre içerisinde evlerindeki güven ve konforu sağlamayı amaç edinmiştir.

Sakarya Polis Evi odaların ve tesisin temizliği konusunda azami özeni göstermektedir. Restoran hizmetleri ile geniş beğeni kazanmış bir tesis olan Sakarya Polis Evi teras katından Sapanca manzarası ile misafirlerine huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Adapazarı Polis Evi olarak da bilinen polis evimiz de siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Adapazarı genellikle şehrin ismi gibi anılsa da Sakarya ilinin merkez ilçesidir. Bu yüzden Sakarya’ da konaklamak isteyen teşkilat mensuplarımız Adapazarı Polis Evi aramalarında karşılarına çıkan Sakarya Polis Evi’ ni tercih etmelidirler.

Sakarya Polis Evi -Adapazarı Polis Evi (Akyazı Polis Evi, Arifiye Polis Evi, Erenler Polis Evi, Ferizli Polis Evi, Geyve Polis Evi, Hendek Polis Evi, Karapürçek Polis Evi, Karasu Polis Evi, Kaynarca Polis Evi, Kocaali Polis Evi, Pamukova Polis Evi, Sapanca Polis Evi, Serdivan Polis Evi, Söğütlü Polis Evi, Taraklı Polis Evi) ilçelerinde polis evi bulunmadığından bu ildeki tek polis evi olma özelliğine sahiptir.

Sakarya Polis Evi Nerede?

Sakarya Polis Evi” için 2 yorum

 • 28 Mart 2018 tarihinde, saat 19:57
  Permalink

  Merhabalar,ben emekli Polis Memuruyum,Temmuz veya Ağustos ayında yeğenimin Asaş fabrikasında stajı var,yeğenim Polis evinde bir ay süre ile kalabilir mi? Kalabilir ise fiyat nedir,yemek fiyatların içinde mi.
  yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

  Yanıtla
 • 28 Mart 2018 tarihinde, saat 20:01
  Permalink

  Ayrıca kalması halinde şimdiden rezervasyon yaptırmamız gerekir mi ? Ücreti de peşin mi (Rezervasyon ile birlikte) ödememiz mi gerekiyor.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir