Giresun Polis Evi

İlçe:Merkez

Telefon:+90 454 215 0219

Cep Telefon:+90 505 318 28 15

Adres:Çıtlakkale Mahallesi Atatürk Bulvarı Nu: 109 / 28100 GİRESUN

Giresun Emniyet Müdürlüğü

Giresun-Polis-Evi Giresun-Polis-Evi-Restoran

Giresun-Polis-Evi-Restoran-2 giresun polis evi dinlenme salonu giresun polis evi gece giresun polis evi deniz

Giresun Polis Evi misafirlerine lezzetli yemekler ile hizmet vermektedir. Polis Evimizde konaklama imkanı bulunmamaktadır. Deniz manzaralı polis evimizin restoranında sizleri ağırlamaktan mutluluk duyarız.

Tesisimiz kıymetli polis memurlarımızın ve ailelerinin sakin ve huzurlu bir ortamda yemek yedikleri ve hoş vakit geçirdikleri bir tesistir.

Giresun Polis Evi’ ne Çıtlakkale Mahallesi Atatürk Bulvarı Nu: 109 / 28100 GİRESUN adresinden gidebilirsiniz. Rezervasyon işlemleri için +90 454 215 0219 numaralı telefondan iletişime geçiniz.

Giresun Polis Evi Restoran

  • Sabah Kahvaltısı
  • Öğle Yemeği
  • Akşam Yemeği

Tesisimiz Giresun İl Emniyet Müdürlüğüne 5.9 Km, Giresun Otogara 2.4 km, Olimpik Yüzme Havuzuna 250 metre, Giresun Şehir Stadyumuna 350 metre ve Valilik Binasına 130 metre mesafede yer almaktadır.

Giresun Polis Evi Nerede?

Kurumun haritadaki yerini konumunuza hedef yapmadan önce polis evini arayarak ulaşım bilgilerinin doğru ve güncel olduğundan emin olun. Sayfadaki bilgilerin güncelliğinden dolayı yaşanılacak bir sıkıntı durumu oluşması durumunda sitemiz sorumluluk kabul etmez.

Giresun’ da Gezilecek Yerler

Giresun şehrine gelmişken Tirebolu Kalesi, Gogora Klisesi, Bedrama Kalesi, Paşakonağı Yaylası, Giresun Kalesi, Göl Yanı Yaylası ve Sis Dağı Yaylasını görmenizi öneririz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir