Kırşehir Polis Evi

İlçe:Merkez

Telefon:+90 386 213 28 30

Cep Telefon:+90 505 318 40 30

Adres:Refik Saydam Cd. Belediye yanı Nu: 4 KIRŞEHİR

 

Kırşehir-Polis-Evi Kırşehir-Polis-Evi-Bahçe-Oda

Kırşehir-Polis-Evi-Bahçe-Oda-3 Kırşehir-Polis-Evi-Bahçe-Odalar Kırşehir-Polis-Evi-Bahçe-Restoran Kırşehir-Polis-Evi-Lobi Kırşehir-Polis-Evi-Oda-2 Kırşehir-Polis-Evi-Oyun-Salonu Kırşehir-Polis-Evi-Restoran Kırşehir-Polis-Evi-Restoran-2 Kırşehir-Polis-Evi-Vip-Oda

KIRŞEHİR POLİS EVİ FİYATLARI

Kırşehir-Polis-Evi-Fiyatları

Kırşehir Polis Evi otel bölümü 7 oda ve 13 yatak sayısına sahiptir. Teşkilat mensuplarımız Kırşehir’ de bulundukları süre içerisinde güvenli, kaliteli ve uygun fiyatlarla misafirimiz olabilirler.

KIRŞEHİR POLİS EVİ RESTORAN

Restoran bölümü, gerek tesisimizde konaklayan misafirlerimizin gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının yiyecek ve içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Tesisimizde üç adet restoran bulunmaktadır. Bunlardan yazlık olanı bahçe kısmında bulunmakta ve Haziran – Eylül arasında hizmet vermektedir. Aynı şekilde kapalı restoranlarımız da kış süresince hizmet vermekte ve gerektiğinde yazlık restoranla birlikte düğün salonu olarak kullanılmaktadır.

Kışlık restoranımızda

Sabah kahvaltısı 08.15 – 09:15 arası

Öğle yemeği 12:00-13:00 arası

Akşam yemeği (ızgara çeşitleri) her saat verilmektedir.

Yazlık restoranda ise kahvaltı-öğle-akşam yemekleri aynı saatlerde verilmektedir.

KIRŞEHİR POLİS EVİ DÜĞÜN SALONU
Meslektaşlarımızın düğünlerini temiz, kaliteli ve hesaplı bir ortamda yapabilmeleri için kış sezonunda restoranımız yaz sezonunda ise pergule kısmı bulunmaktadır. Düğün salonları ve toplu yemeklerle ile ilgili rezervasyon taleplerinizi yine yukarıdaki telefonlardan yapabilirsiniz. Bahçemiz yaz boyunca restoran ve oyun salonu olarak hizmet vermektedir.

Erkek Kuaförü

Berberhanemizde her türlü saç bakımı sertifikalı ve tecrübeli kuaförlerimiz tarafından kaliteli malzemeler kullanılarak yapılmaktadır. Berberhanemiz haftanın her günü 09.00-18:00 saatleri arası, hizmet vermektedir.

Oyun Salonu

Amirler Oyun Salonu ve Memurlar Oyun Salonu olmak üzere iki adet oyun salonumuz mevcut olup, saat 23:00’a kadar hizmet vermektedir.

Kırşehir Polis Evi Nerede?

Kırşehir Polis Evi” için 2 yorum

 • 10 Eylül 2018 tarihinde, saat 01:02
  Permalink

  Rahmetli esim Komserdi acaba ben ve iki kızım polis evlerinden faydslana bilirmiyiz

  Yanıtla
 • 29 Kasım 2018 tarihinde, saat 22:13
  Permalink

  emekli başkomiserim polis evinde kaç gün kalabilirim 15 gün kalmak istiyorum

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir