Mardin Polis Evi

İlçe:Yenişehir

Telefon:0482 212 98 72

Cep Telefon:0505 318 47 15

Adres:Vali Ozan Caddesi Kiziltepe Kavsagi – Yenisehir – Mardin
Mardin-Polis-Evi Mardin-Polis-Evi-Dinlenme-Salonu

Mardin-Polis-Evi-İki-Kişilik-Odalar Mardin-Polis-Evi-Kütüphane Mardin-Polis-Evi-Oda Mardin-Polis-Evi-Restoran Mardin-Polis-Evi-Teras Mardin-Polis-Evi-Terzi

Mardin Polis Evi 19 Aralık 1999 tarihinde 9. Cumhurbaşkanımız Sayın Süleyman DEMİREL tarafından hizmete açılmıştır.
Yenişehir Mahallesi Vali Ozan Caddesi Diyarbakır yolu üzerinde bulunmaktadır.

Vip Oda ( 1 Adet )

A Suit Oda ( 3 Adet )

B Suit ( 3 Adet )

Normal Oda ( 27 Adet )

Süit odalarımızda dinlenme salonu, iki yatak odası, banyo, mini bar, klima, fön makinesi, televizyon ve şifreli elektronik kasa bulunmaktadır.

Normal odalarımızda mini bar, televizyon, banyo, fön makinesi ve klima) bulunmaktadır. Mardin Polis Evi binamızın tamamında kablosuz internet ve güncel sinema filmlerinin gösterildiği özel kanalımız mevcuttur.

Lokalimiz 100 kişiye hizmet edecek kapasiteye sahiptir ve klimalıdır. Personelimiz nezih bir ortamda maçları seyretmekte ve boş zamanlarını değerlendirmektedirler.

Mardin Polis Evi; 150 kişilik restoran salonumuzda sabah kahvaltı, öğle tabldot, akşam alakart (içkili servis) ve canlı müzik programları ile hizmet verilmektedir. Lokanta bölümünde istediğiniz servis ve ürün kalitesi bulunmakta olup, ayrıca sıcak-soğuk klima sistemi mevcuttur.Yazın  ayrıca 120 kişilik bahçe restoran bölümümüz hizmet vermektedir.

Mardin Polis Evi; Pastane bölümü kışın 40, yazın 50 kişilik bambu balkonuyla toplam 90 kişiye hizmet verebilecek kapasitededir. Tatlı, Hamburger, Cips, Çikolata, Dondurma, Bisküvi çeşitleri sıcak ve soğuk içecekler mevcuttur.

Mardin Polis Evi Hizmetleri

Otelimiz 24 saat açık olup, teşkilat mensuplarının ve dışarıdan gelen konuklarımızın, sosyal ve moral ihtiyaçları ile kültürel ilişkilerini geliştirmek ve barınma ihtiyaçlarını gidermek maksadıyla hizmet vermektedir.

Bahçe restaurant, Bambu balkon, VIP salonu, Lokal, Bay-Bayan kuaför, Terzi, Restaurant ve Wireless internet hizmetleri verilmektedir.Ayrıca düğün, nişan ve sünnet törenleriniz için her türlü hizmet vrilmektedir.

Restaurant kısmı saat:08.00-22.00 arası,
Pastanemiz saat:08.00-24.00 arası,
Lokal kısmı saat:16.00-24.00 arası hizmet vermektedir.
Otelimzde Wireless sistemi olup, bay-bayan kuaförü ve terzi hizmetleri verilmektedir.
YÜZME HAVUZU

İlimiz kadrosunda çalışan personelin tesislerden sağlıklı, dengeli, ucuz ve kaliteli bir şekilde faydalanmaları için sosyal hizmetler şube müdürlüğüne bağlı iş ocakları büro amirliği bünyesinde yarı olimpik yüzme havuzu ve halı saha ile personele hizmet verilmektedir.

HALISAHAMIZ

İlimiz kadrosunda çalışan personelin tesislerden sağlıklı, dengeli, ucuz ve kaliteli bir şekilde faydalanmaları için sosyal hizmetler şube müdürlüğüne bağlı iş ocakları büro amirliği bünyesinde yarı olimpik yüzme havuzu ve halı saha ile personele hizmet verilmektedir.

KANTİNLERİMİZ

Müdürlüğümüz personelinin temel, muhtelif gıda ve diğer ihtiyaç maddelerini en uygun fiyata temin etmelerini sağlamak üzere (1)’ i yenişehir bölgesinde (40) daireli, biri atakent lojmanlarında (240) daireli ve biri de istasyon bölgesinde (260) daireli polis lojmanları bünyesinde olmak üzere toplam (3) adet polis kantinimiz personelimize hizmet vermektedir.

KREŞ VE GÜNDÜZ BAKIM EVİ
Müdürlüğümüz bünyesinde çalışan personelin ve bazı kamu personelinin çocuklarına hizmet vermekte olan kreş ve gündüz bakım evimiz 5 sınıf, 1 bebek odası, 4 uyku odası, 1 oyun salonu, 1 mutfak ve 1 yemek salonunu ile faaliyetini sürdürmekte olup, 2 katlı, kaloriferli ve üst kat klimalıdır.

Mardin Polis Evi Nerede?

Mardin Polis Evi” için 3 yorum

 • 1 Kasım 2017 tarihinde, saat 18:27
  Permalink

  merhaba iyi akşamlar konaklama fiyatlarını nereden görebiliriz??

  Yanıtla
  • 12 Kasım 2017 tarihinde, saat 22:44
   Permalink

   En güncel ve doğru fiyat bilgisini polis evini arayarak öğrenebilirsiniz.

   Yanıtla
 • 24 Kasım 2017 tarihinde, saat 11:37
  Permalink

  Keske telefonu açsanız

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir