Mersin Polis Evi

İlçe:Yenişehir

Telefon:+90 324 341 18 89 – 90

Cep Telefon:+90 505 318 33 12

Adres:Erdemli Yolu Üzeri. Barbaros Mh. G.M.K. Bul. 145 MERSİN

Resmi İnternet Sitesi: http://www.mersin.pol.tr/Sayfalar/poliseviyeni.aspx

Mersin-Polis-Evi

Mersin-Polis-Evi-Bina Mersin-Polis-Evi-Dinlenme-Odası Mersin-Polis-Evi-Dinlenme-Odası-2 Mersin-Polis-Evi-Düğün-Salonu Mersin-Polis-Evi-Lavabo Mersin-Polis-Evi-Oda Mersin-Polis-Evi-Oda-2 Mersin-Polis-Evi-Oda-3 Mersin-Polis-Evi-Oyun-Salonu Mersin-Polis-Evi-Pastane Mersin-Polis-Evi-Restoran Mersin-Polis-Evi-Restoran-2 Mersin-Polis-Evi-Restoran-3 Mersin-Polis-Evi-Suit-Oda

 MERSİN POLİS EVİ FİYATLARI – 2015

mersin-polis-evi-fiyatlari-2015

NOT: ODA FİYATLARINA KAHVALTI DAHİL DEĞİLDİR.


Mersin Polis Evi (içel)
 Otel bölümü 3 katlı olup 40 oda,64 yatak sayısına sahiptir. 81 kişi kapasite ile hizmet vermektedir.

  • 4 suit
  • 3 Duble+Tek
  • 10 Duble
  • 21 standart

2 tek kişi  Yapılan tadilat ve yenileme çalışmaları ile odalarımıza yeni bir görünüm kazandırılmıştır. Her odada klima,mini buzdolabı,kablolu tv bağlantılı LCD televizyon,kablosuz internet sistemi,banyo ve WC’ler mevcuttur.

Mersin Polis Evi Restoran bölümü, 300 kişilik düğün ve yemek salonu olarak hizmet vermektedir.Mensuplarımızın moral ve motivasyonunu arttırmak amacıyla Çarşamba akşamları canlı müzik eşliğinde eğlence programı düzenlenmektedir. Ayrıca talep olması halinde her ayın 15′inden sonraki ilk çarşamba günü 14:00-16:30 saatleri arasında mensuplarımızın eş ve çocukları ile birlikte eğlenmeleri açısından bayanlara yönelik canlı müzik eğlence programları düzenlenmektedir. Aynı zamanda mensuplarımız ve yakınları için salonumuzda düğün-nişan-sünnet vb. merasimler için haftanın diğer günleri hizmet vermektedir.Yaz sezonunda akşam yemekleri hizmet binamızın Deniz kısmında bulunan bahçe bölümünde verilmektedir.

Hizmet binasının girişinde Bayan Kuaförü bulunmakta olup, mensuplarımıza ve yakınlarına hizmet verilmektedir.

Mersin Polis Evi bahçesinde mescit ile eğitim toplantı salonu ve dinlenme salonu bulunmakta olup, Digitürk maç yayınları mevcuttur.
Mersin Polis Evine bağlı yazlık sezonluk olarak, Erdemli ilçesi Kargıpınarı beldesi sahil kısmında eğitim tesisi hizmete açılmakta, burada Plaj Öğlen ve akşamları Alakart (Izgara) yemekleri verilmekte, ayrıca sıcak ve soğuk içecek satışı yapılmaktadır. Pilaja ait soyunma kabinleri,Şemsiye, duş ve şezlong bulunmaktadır.

Mersin Polis Evi Nerede?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir