Sakarya Polis Evi

İlçe:Maltepe

Telefon:+90 264 276 54 50

Cep Telefon:+90 505 318 54 50

Adres:Maltepe Mah. Önder Evreli sok. 80 – d Adapazarı / SAKARYA

Sakarya-Polis-Evi Sakarya-Polis-Evi-Çift-Kişilik-Oda

Sakarya-Polis-Evi-Dinlenme-Salonu Sakarya-Polis-Evi-Düğün-Salonu Sakarya-Polis-Evi-Oda Sakarya-Polis-Evi-Oda-2 Sakarya-Polis-Evi-Resepsiyon Sakarya-Polis-Evi-Teras Sakarya-Polis-Evi-Bahçe

Sakarya (Adapazarı) Polis Evi Fiyatları – 2019

​Oda TipiTeşkilat Mensubu​ ​Kamu Personeli​Onaylı Misafir/Yabancı Konuk
İki veya daha fazla tek kişilik yatak bulunan odada tek yatak fiyatı​28.00 tl56.00 tl​
Müstakil tek yataklı oda fiyatı​42.00 tl​84.00 tl
Çift Kişilik yatak bulunan oda fiyatı56.00 tl ​​112.00 tl
Double ve 1 adet tek kişilik yatak bulunan oda fiyatı​72.00 tl ​​144.00 tl
Double ve 2 adet tek kişilik yatak bulunan oda fiyatı​80:00 tl ​​160.00 tl ​
Double ve 3 adet tek kişilik yatak bulunan oda fiyatı ​
90:00 tl​180.00 tl​

NOT: Double ve tek kişilik yataklardan oluşan odalarda aile dışında, münferit kalınması durumunda kişi başı yatak ücreti alınır.​ ​ ​​ ​

# Yedi ( 7 ) yaşından küçük çocuklar için ekstra yatak talep edilmemesi halinde yatak ücreti alınmaz. * İlave edilecek her yatak için tek kişilik yatak ücretinin yarısı alınır.​

# Üç ( 3 ) yataklı odalarda iki (2) kişi, iki (2) yataklı odalarda tek kişi kalmak istenmesi durumunda tam oda ücreti alınır.

# Teşkilat Mensuplarının yakınları ( anne, baba, eş, çocuk, gelin ve damat ) STGK ile, STGK olmaması halinde teşkilat mensubu tarafından düzenlenen dilekçe ile konaklama yapabilirler. Kamu Mensuplarının yakınları ( anne, baba, eş, çocuk, gelin ve damat ) ise yakınının kamu personeli olduğunu belirtir belgeyi ibraz ederek teşkilat ve kamu personeli ücretinden yararlanarak konaklama yapabilirler.

# Konaklama talebinde bulunan teşkilat ve kamu mensubu ile yakınları dışındaki kişiler, onaylı misafir statüsü ve imkanları dahilinde konaklama yapabilirler. Ancak; onaylı misafir olarak konaklama yapabilmeleri için, bir teşkilat mensubunun kendilerine referans olduklarına dair dilekçeyi ibraz etmeleri gerekmektedir. ​

# Emniyet Teşkilatında fiilen çalışan veya emekli olan mensuplarımızın kendisinin, eşinin veya çocuklarının özür durumuna göre özür oranının %50 ve üzerinde bulunmasını, Özürlülük Ölçütü, Sınıflandırması ve Özürlülere Verilecek Sağlık Kurulu Raporları Hakkında Yönetmelik kapsamında belgelemeleri koşuluyla sosyal tesislerde konaklamaları durumunda, engelli ve refakat edecek kişiye tahsis edilen oda ücreti %50 indirimli uygulanır.​

# Konaklama ücretlerine kahvaltı, yemek, alakart v.b. gibi hizmetler dahil değildir.​

Sakarya Polis Evi teşkilat mensuplarımızın Sakarya ilinde bulundukları süre içerisinde evlerindeki güven ve konforu sağlamayı amaç edinmiştir.
Sakarya Polis Evi odaların ve tesisin temizliği konusunda azami özeni göstermektedir. Restoran hizmetleri ile geniş beğeni kazanmış bir tesis olan Sakarya Polis Evi teras katından Sapanca manzarası ile misafirlerine huzurlu bir ortam sunmaktadır.

Adapazarı Polis Evi olarak da bilinen polis evimiz de siz misafirlerimizi ağırlamaktan mutluluk duyarız. Adapazarı genellikle şehrin ismi gibi anılsa da Sakarya ilinin merkez ilçesidir. Bu yüzden Sakarya’ da konaklamak isteyen teşkilat mensuplarımız Adapazarı Polis Evi aramalarında karşılarına çıkan Sakarya Polis Evi’ ni tercih etmelidirler.

Sakarya Polis Evi -Adapazarı Polis Evi (Akyazı Polis Evi, Arifiye Polis Evi, Erenler Polis Evi, Ferizli Polis Evi, Geyve Polis Evi, Hendek Polis Evi, Karapürçek Polis Evi, Karasu Polis Evi, Kaynarca Polis Evi, Kocaali Polis Evi, Pamukova Polis Evi, Sapanca Polis Evi, Serdivan Polis Evi, Söğütlü Polis Evi, Taraklı Polis Evi) ilçelerinde polis evi bulunmadığından bu ildeki tek polis evi olma özelliğine sahiptir.

Sakarya Polis Evi Nerede?

Sakarya Polis Evi” için 2 yorum

 • 28 Mart 2018 tarihinde, saat 19:57
  Permalink

  Merhabalar,ben emekli Polis Memuruyum,Temmuz veya Ağustos ayında yeğenimin Asaş fabrikasında stajı var,yeğenim Polis evinde bir ay süre ile kalabilir mi? Kalabilir ise fiyat nedir,yemek fiyatların içinde mi.
  yardımcı olursanız sevinirim.teşekkürler.

  Yanıtla
 • 28 Mart 2018 tarihinde, saat 20:01
  Permalink

  Ayrıca kalması halinde şimdiden rezervasyon yaptırmamız gerekir mi ? Ücreti de peşin mi (Rezervasyon ile birlikte) ödememiz mi gerekiyor.

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir