Tunceli Polis Evi

İlçe:Merkez

Telefon:+90 428 212 55 44

Cep Telefon:

Adres:Cumhuriyet Mh. Çetin Emeç Cd. TUNCELİ

 

Tunceli-Polis-Evi Tunceli-Polis-Evi-2

 Tunceli-Polis-Evi-Manzara Tunceli-Polis-Evi-Mutfak Tunceli-Polis-Evi-Çift-Kişilik-Oda Tunceli-Polis-Evi-Normal-Oda Tunceli-Polis-Evi-Oyun-Salonu Tunceli-Polis-Evi-Restoran Tunceli-Polis-Evi-Restoran-2 Tunceli-Polis-Evi-Restoran-3 Tunceli-Polis-Evi-Sauna Tunceli-Polis-Evi-Spor-Salonu Tunceli-Polis-Evi-Spor-Salonu-2 Tunceli-Polis-Evi-Suit-Oda Tunceli-Polis-Evi-Suit-Oda-2

 Tunceli Polis Evi Fiyatları – 2019

ODA TİPİTEŞKİLAT MENSUBUKAMU PERSONELİONAYLI MİSAFİR/İPA ÜYELERİ
2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak17,00 TL21,25 TL34,00 TL
Aile Odası (Çift Kişilik Yatak)20,00 TL25,00 TL40,00 TL
Suit Oda50,00 TL62,50 TL100,00 TL
Cumhuriyet Misafirhanesi10,50 TL13,00 TL 21,00 TL

 Tunceli Polis Evi güncel fiyatları için lütfen +90 428 212 55 44 nolu telefonu arayınız.

Tunceli Polis Evi tesisimizin otel bölümü; Misafirlerimizin Tunceli İlinde bulundukları süre içerisinde kendilerine evlerinin konforunu aramadan huzurlu, güvenli, kaliteli ve hesaplı bir ortamda konaklayabilmeleri amacıyla hizmet vermektedir. Tesisimiz 34 oda ve 93 yatak kapasitesine sahip olup, bunların 3 adedi Suit oda,6 adedi Double Yataklı Oda,25 adedi de 2 ve 3 kişilik standart oda olarak düzenlenmiştir. Tüm odalarımızda Televizyon ve mini buzdolabı mevcut olup günün 24 saati sıcak su, sınırsız internet hizmeti, D-Smart ve Digiturk yayını yapılmaktadır.

Tunceli küçük olmasına rağmen şirin bir ildir. İlimizin küçük olması Polisevimizin önemini daha da artırmaktadır. Tesisimiz ilimizde bulunan kamu tesisleri içerisinde en kapsamlı konaklama ve restoran hizmetini vermektedir.

Tunceli Polis Evi‘ miz öncelikle; Mensuplarımızın moral ve sosyal ihtiyaçlarını karşılamak, eğitim, barınma, mesleki ve kültürel ilişkilerini geliştirmek amacıyla 25.02.1994 tarihinde hizmete açılmıştır.

Polis Evimiz alışılagelmiş bir sosyal tesis olmayıp bazen protokolün üst düzey yöneticilerini bakanları,milletvekillerini ağırlamış, resepsiyonlar düzenlenmiş, bazen de kimsesiz çocukların evi olmuş doğum günü partileri verilmiştir. Polisevi olarak gelen müşterilerimizi misafir gibi görüyor ve gelen misafirlerimize en iyi hizmeti en güzel şekilde vermeyi amaç ediniyoruz.

Tunceli Polis Evi bünyesinde Erkek Kuaförü, Terzihane ve Çamaşırhane hizmetleri de mevcut olup, erkek kuaförümüz uygun fiyatla kaliteli bir hizmet vermektedir. Terzihanemiz konuklarımızın acil ve basit terzi ihtiyaçları ile ütü hizmetlerini yerine getirmektedir. Çamaşırhanemizde konaklayan misafirlerimize hizmet verdiği gibi diğer teşkilat mensuplarımıza da uygun fiyatlarla hizmet vermektedir.

Tesisimizde, Memurlar, Amirler ve Müdürlerimiz için dinlenme salonları bulunduğu gibi protokol misafirlerini ağırlamak amacıyla kullanılan VIP salonumuz da mevcuttur. İlimizde düzenlenen pekçok önemli organizasyonda Polis Evi’ miz evsahipliği yapmaktadır.

 

KONDİSYON SALONU VE SAUNA

Tunceli Polis Evi kondisyon salonumuz personel ve misafirlerimizin günün yorgunluğundan bir nebze olsun uzaklaşıp keyifli vakit geçirerek rahatlamaları için düzenlenmiş olup, tüm personelimizin istediği zaman faydalanması mümkündür. Salonumuz bir spor merkezinde bulunalilecek asgari spor aletlerine sahiptir. Mensuplarımızın eş ve çocukları da dilerlerse Kondüsyon Salonumuzdan faydalanabilirler. Bayanlar için de talep edilmesi halinde özel spor saatleri düzenlenebilir.

Polis Evimiz bünyesinde; Koşu bandı, Bisiklet, Halter grubu ve Ağırlıklar ile çeşitli kondisyon aletlerinin yanında saunamız da bulunmakta olup, teşkilat mensuplarımıza ve konaklayan misafirlerimize hizmet vermektedir.

RESTORAN

Tunceli Polis Evi Restoran bölümü, gerek tesisimizde konaklayan misafirlerimizin gerekse dışarıdan gelen teşkilat mensuplarımız ve yakınlarının yiyecek içecek ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla faaliyet göstermektedir. Tesisimizde yazlık ve kışlık olmak üzere iki adet restoran bulunmaktadır. Kışlık ve yazlık restoranımızda sabah kahvaltısı , öğle yemeği ve akşam yemeği verilmektedir. Yazlık restoranımız bahçe kısmında, Haziran – Eylül ayları arasında hizmet vermektedir.Yazlık restoranımızda kahvaltı-öğle-akşam yemekleri kışlık restoranla aynı saatlerde verilmektedir.

Tesisimizde mutfak departmanına ek olarak pide ve lahmacun fırını ilave edilmiş olup, Cuma Cumartesi ve Pazar günleri akşam yemek servisinin yanında pide, lahmacun ve pizza servisi de yapılmaktadır. Pide ve lahmacun fırınımız hijyen ve lezzet bakımından işi sadece pide ve lahmacun olan restoranlarla boy ölçüşebilecek durumda olup onlara göre çok daha ekonomiktir.

  • Sabah Kahvaltısı : 07:00 – 09:00
  • Öğle Yemeği : 12:00 – 14:00
  • Akşam Yemeği : 17:00 – 22:00

Tunceli Polis Evi (Çemişgezek Polis Evi, Hozat Polis Evi, Mazgirt Polis Evi, Nazımiye Polis Evi, Ovacık Polis Evi, Pertek Polis Evi, Pülümür Polis Evi)

Tunceli Polis Evi Nerede?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir