Trabzon Polis Evi

Trabzon Polis Evi fiyatları, telefon, adres, fotoğrafları, yol tarifi, kullanıcı yorumları ve konaklama bilgilerini içeren devlet misafirhanesi sitesi.

İlçe:Pelitli

Telefon:+90 462 334 46 29 – 32

Cep Telefon: 0 505 318 61 47

Fax : 0462 334 46 29

Adres: Yalı Mahallesi Yunus Emre Caddesi No:19 Pelitli Beldesi/ TRABZON

Resmi Sitesi: Trabzon Emniyet Müdürlüğü

Trabzon-Polis-Evi Trabzon-Polis-Evi-2 Trabzon-Polis-Evi-Bahçe Trabzon-Polis-Evi-Dinlenme-Salonu Trabzon-Polis-Evi-Düğün-Salonu Trabzon-Polis-Evi-Lokal Trabzon-Polis-Evi-Oda Trabzon-Polis-Evi-Oda-2 Trabzon-Polis-Evi-Otopark Trabzon-Polis-Evi-Oyun-Salonu Trabzon-Polis-Evi-Oyun-Salonu-2 Trabzon-Polis-Evi-Oyun-Salonu-3 Trabzon-Polis-Evi-Restoran Trabzon-Polis-Evi-Futbol-Sahası

 

Trabzon Polis Evi Fiyatları – 2015

ODA TİPİ TEŞKİLAT MENSUBU KAMU PERSONELİ ONAYLI MİSAFİR/İPA ÜYELERİ
2 veya daha fazla yataklı odada tek yatak 24,00 TL 30,00 TL 48,00 TL
Aile Odası (Çift Kişilik Yatak+  1 tek yatak ) 60,00 TL 75,00 TL 120,00 TL
Suit Oda (Çift Kişilik  Yatak +  salon) 72,00 TL 90,00 TL 144,00 TL
İlave Yatak 11.50 TL 14.50 TL  22.50 TL

 

Trabzon Polis Evi; Trabzon-Rize Karayolu’nun biraz üzerinde Havaalanı mevkiinde Pelitli beldesi polis okulu arkasında bulunmaktadır.

Trabzon Polis Evi‘ ne şehir merkezinden ulaşım dolmuş taksiler ile rahatlıkla sağlanabildiği gibi belediye otobüsleri ile de sağlanabilmektedir. Trabzon Havalimanından taksi ile veya yürüyerek 15 dakikada ulaşılabilmektedir.

Trabzon Polis Evi teşkilat mensuplarımızın düğün, nişan gibi özel günlerini kutlayabilecekleri düğün salonu mevcuttur.

Trabzon Polis Evi Hizmetleri

  • Otel Hizmetleri
  • Restoran
  • Düğün Salonu
  • Lokal
  • Oyun Salonu
  • Futbol Sahası
  • Çocuk Parkı
  • Otopark

Trabzon Polis Evi (Akçaabat Polis Evi, Araklı Polis Evi, Arsin Polis Evi, Beşikdüzü Polis Evi, Çarşıbaşı Polis Evi, Çaykara Polis Evi, Dernekpazarı Polis Evi, Düzköy Polis Evi, Hayrat Polis Evi, Köprübaşı Polis Evi, Maçka Polis Evi, Of Polis Evi, Ortahisar Polis Evi, Sürmene Polis Evi, Şalpazarı Polis Evi, Tonya Polis Evi, Vakfıkebir Polis Evi, Yomra Polis Evi)

Trabzon Polis Evi Nerede?

Trabzon Polis Evi için editörlerimizin hazırladığı bilgileri okudunuz. Sizin yorumlarınız bizim için çok değerli. Yapacağınız yorumlarla, Trabzon Polis Evi' nde kalmak isteyenleri doğru yönlendirmiş olursunuz. Lütfen her türlü bilginizi bizim ile paylaşınız. Yorumunuz için şimdiden teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Gönderdiğiniz yorumlar yapılan inceleme sonrası sitemizde yayınlanacaktır. Küfür, hakaret veya yasalara aykırı olan yazılar silinecek, sitemizde yayınlanmayacaktır.